Miody pitne z Pasieki Jaros

logo sklep internetowy
instagram logo miód pitny
facebook logo miód pitny

Miody pitne z Pasieki Jaros

 miód pitny miody pitne

Miody pitne z Pasieki Jaros

 miód pitny miody pitne

Miody pitne z Pasieki Jaros

Miody pitne z Pasieki Jaros

Miód pitny dwójniak „Lipiec” perlisty
 

   Dwójniak Lipiec Perlisty - wyprodukowany jest poprzez odfermentowanie czysto lipowego miodu pszczelego. Aby nadać temu trunkowi swoistą lekkość poddaliśmy go delikatnej saturacji. Wysycenie go dwutlenkiem węgla i lekka nuta goryczy pochodząca z miodu lipowego równoważą słodycz dwójniaka.

 

Miód pitny dwójniak “Maliniak” perlisty

 

   Dwójniak “Maliniak” perlisty – kolejny z naszych miodów poddanych delikatnej saturacji. Dzięki temu zabiegowi standardowy Maliniak zyskał inny wymiar. Typowo Malinowy smak, który nadaje temu miodowi życia, został dodatkowo ożywiony przez zawarty w nim dwutlenek węgla.

 

Miód pitny trójniak “Trybunalski” perlisty

 

   Trójniak “Trybunalski” perlisty - To kolejny z naszych miodów, który postanowiliśmy poddać delikatnej saturacji. W ten sposób wytrawność trójniaka została wzbogacona nutą lekkości i orzeźwienia powodując niesamowite wrażenia smakowe. Podobnie jak w przypadku „Lipca Perlistego” tak i tutaj mamy do czynienia z zupełnie „nowym” produktem. O ile klasyczny trójniak zachęca do biesiady za stołem, to już w wersji musującej każe nam zza tego stołu wyjść i oddać się zabawie.

Miody perliste dostępne również online - https://miodyjaros.pl/product-category/miody-pitne/

Miody pitne perliste