Pasieka Jaros

Miody pitne z Pasieki Jaros

 miód pitny miody pitne

Miody pitne z Pasieki Jaros

 miód pitny miody pitne

Miody pitne z Pasieki Jaros

Miody pitne z Pasieki Jaros

Powrót

Miód pitny dwójniak „Lipiec” perlisty
 

   Dwójniak Lipiec Perlisty - wyprodukowany jest poprzez odfermentowanie czysto lipowego miodu pszczelego. Aby nadać temu trunkowi swoistą lekkość poddaliśmy go delikatnej saturacji. Wysycenie go dwutlenkiem węgla i lekka nuta goryczy pochodząca z miodu lipowego równoważą słodycz dwójniaka.

   Rozlewany do butelek szklanych o poj. 750 ml.

 

Miód pitny dwójniak “Maliniak” perlisty

 

   Dwójniak “Maliniak” perlisty – kolejny z naszych miodów poddanych delikatnej saturacji. Dzięki temu zabiegowi standardowy Maliniak zyskał inny wymiar. Typowo Malinowy smak, który nadaje temu miodowi życia, został dodatkowo ożywiony przez zawarty w nim dwutlenek węgla. Zawartość alkoholu ok. 15 %.

   Rozlewany do butelek szklanych o poj. 750 ml.

 

Miód pitny trójniak “Trybunalski” perlisty

 

   Trójniak “Trybunalski” perlisty - To kolejny z naszych miodów, który postanowiliśmy poddać delikatnej saturacji. W ten sposób wytrawność trójniaka została wzbogacona nutą lekkości i orzeźwienia powodując niesamowite wrażenia smakowe. Podobnie jak w przypadku „Lipca Perlistego” tak i tutaj mamy do czynienia z zupełnie „nowym” produktem. O ile klasyczny trójniak zachęca do biesiady za stołem, to już w wersji musującej każe nam zza tego stołu wyjść i oddać się zabawie.

   Rozlewany do butelek szklanych o pojemności 750 ml.

MIODY PITNE PERLISTE